i-hiszpania-flaga-90x150cm-300x199

Hiszpania

Hiszpania jest krajem popularnym wśród turystów, ale też owianym lekką nutką tajemniczości. Hiszpańskie fiesty oraz flamenco kuszą swoją ekspresyjnością i egzotyką, wzbogaconą licznymi pozaeuropejskimi wpływami. Hiszpania to kraj słońca, które przyciąga na wakacje rzesze turystów z całej Europy. To również kraj miedzianozłotej ziemi, niesamowitej witalności oraz gwaru dużych miast i wiosek, które tętnią życiem prawie o każdej porze dnia i nocy.

Lokalizacja: Półwysep Iberyjski Stolica: Madryt Liczba ludności: 47 milionów Język: Hiszpański / Kataloński / Baskijski Waluta: Euro Klimat: Umiarkowany, średnia temperatura w maju 26°C do 30°C, temperatura wody ok 20 °C

parcguell1001_428x269_to_468x312-300x188

Barcelona

Barcelona to stolica Katalonii z własną niepowtarzalną architekturą. Podczas wycieczki warto zobaczyć m.in. nigdy nie zasypiającą ulicę Las Ramblas z przepiękną gotycką starówką, wzgórze Montjuic z Pałacem Narodowym, platformą widokową i obiektami olimpijskimi, oraz budowle Antoniego Gaudiego: Casa Batllo, Casa Milla i wreszcie największą z nich – Katedrę Sagrada Familia. Miłośnicy piłki nożnej wizytę na stadionie Camp Nou i w muzeum FC BARCELONA przyjmą za obowiązkowy punkt wycieczki. Na koniec warto zobaczyć  Magica Foutains – czyli kolorowe fontanny poruszające się w rytm muzyki.


[text]CB-TG7-300x186

Costa Brava

Jednym z najczęściej odwiedzanych i najpiękniejszych regionów turystycznych Hiszpanii jest Costa Brava. Costa Brava to w dosłownym tłumaczeniu “dzikie wybrzeże”, ma ono długość ponad 200 km. Zachwyca malowniczymi krajobrazami, wspaniałymi plażami, słoneczną pogodą oraz świetnie rozwiniętą infrastrukturą turystyczną. M.in. dzięki Costa Brava Hiszpania jest tak chętnie odwiedzanym kierunkiem wakacyjnym.

Copyright © Party Camp Majówka 2018, All Rights Reserveed
Opublikowane informacje, materiały, zdjęcia i ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 § 1 KC
Powered by web4pro.pl - Strony WWW Trójmiasto