TRANSPORT I PORADY

podstrony-majowka2_06

AUTOKAREM

Autokary i kierowcy firm przewozowych posiadają licencje do transportu międzynarodowego. Zapewniamy autokary wyposażone w WC, klimatyzację oraz  odtwarzacze filmów.

Trasa naszych autokarów przebiega przez następujące miejscowości: Warszawa, Łódź, Poznań, Wrocław, Katowice, Kraków, Toruń, Gdańsk.

Dojazd własny, to zawsze zniżka – 300zł

Jeżeli nie ma Twojego miasta na liście, a posiadasz grupę co najmniej 10 osób i znajduje się ono w pobliżu naszej trasy napisz do nas – przemek@partycamp.pl

Trasa może ulec zmianom w przypadku nie zebrania się min. 20 uczestników z danego miasta. Zbierz grupkę co najmniej 30 osobową i przyjedziemy w wyznaczone przez Was miejsce.


podstrony-majowka2_18

SAMOCHODEM

Jeżeli opuścimy nasz kraj, to dalej drogi są tylko lepsze. Wbijcie sobie w nawigacje LLORET DE MAR, a autostradami Niemiec i Francji dojedziecie w kilkanaście godzin do celu.

Jeżeli znajdziecie się już w LLORET DE MAR i nie będziecie wiedzieli jak trafić do wybranego przez Was hotelu zadzwońcie do nas na numery podane w informatorach, które zostaną rozesłane przed samym wyjazdem.


podstrony-majowka2_15

SAMOLOTEM

 

Najbliższe lotniska na których możecie wylądować wybierając się na majówkę 2015 z Party Camp do Hiszpanii to: GIRONA (BARCELONA) (30 km) – Na lotnisko lata: RYANAIR BARCELONA (EL PRAT) (80 km) – Na lotnisko lata: WIZZAIR Rezerwując loty z wyprzedzeniem można kupić przelot już za 300-400 zł w 2 strony. Do Hiszpanii samoloty latają z prawie wszystkich lotnisk w Polsce.

Wypożyczając samochód lub komunikacją miejską bez problemu dostaniecie się z tych miejsc do docelowej miejscowości Lloret de Mar.

Jeżeli masz jakieś pytania i sugestie odnośnie transportu prosimy pisać na adres: bartek@partycamp.pl

Copyright © Party Camp Majówka 2018, All Rights Reserveed
Opublikowane informacje, materiały, zdjęcia i ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 § 1 KC
Powered by web4pro.pl - Strony WWW Trójmiasto