OPIS IMPREZ I WYCIECZEK, KTÓRE BĘDĄ ZORGANIZOWANE PODCZAS MAJÓWKI W HISZPANII:

img18939

Wycieczka do Barcelony (Panorama/Magiczne fontanny/Aquarium):

img07064

Barcelona to stolica Katalonii z niepowtarzalną architekturą. Podczas wycieczki warto zobaczyć m.in. nigdy nie zasypiającą ulicę La Rambla z przepiękną gotycką starówką, wzgórze Montjuic z Pałacem Narodowym, platformą widokową i obiektami olimpijskimi, oraz budowle Antoniego Gaudiego, Casa Batllo, Casa Milla i wreszcie największa z nich – Katedra Sagrada Familia.
Miłośnicy piłki nożnej muszą zaplanować wizytę na stadionie Camp Nou i w muzeum FC BARCELONA. Na koniec wycieczki przewidziany jest pokaz Magicznych Fontann!

L’Aquarium de Barcelona to jeden z największych obiektów tego typu w Europie. Kilkanaście tysięcy żyjątek, blisko pięćset gatunków no i sześć milionów litrów wody! Na dolnym poziomie znajduje się kilkadziesiąt dużych akwariów w których pieczołowicie odtworzono naturalne warunki środowiska akwenów wodnych z całego świata, od Europy przez Hawaje po Antypody.

PORT AVENTURA – park rozrywki

img31878

Port Aventura Park oferuje ponad 30 atrakcji dla osób szukających mocnych wrażeń. Sprawdź granice swojej odwagi na Dragon Khan największej kolejce górskiej w Europie, pędzącej z maksymalną prędkością ok. 100 km/h i Hurakan Condor wieży o wys. 90 m, na którą najpierw powoli się wjeżdża, by za chwilę z niesamowita prędkością lecieć w dół!! Spróbuj też nowej kolejki Furius Baco w części Śródziemnomorskiej. Tutaj w ciągu zaledwie 3 sekund uzyskuje sie prędkość od 0 do 135 km!.. oraz wiele, wiele innych…

ODKRYJ UROKI NIESAMOWITEGO WYBRZEŻA COSTA BRAVA

img18150

Wybór tej wycieczki, dostarczy Ci wiedzy i wrażeń. Podczas objazdu po jednym z najładniejszych wybrzeży Europy. W trakcie wycieczki przewidujemy odwiedzenie TOSSA DE MAR z uroczym średniowiecznym zamkiem jest to miejsce pochodzenia odkrywców Ameryki czyli marynarzy Krzysztofa Kolumba. Średniowieczna starówka otoczona murami obronnymi z siedmioma wysokimi basztami jest prawdziwą wizytówką Tossy. Za murami zamku zachowały się kamienne domy z XIII i XIV wieku, w których dziś są restauracje, kafejki i sklepy z pamiątkami. Przy głównym placu stoi Muzeum Miejskie. Następnie udamy się do egzotycznych ogrodów z kaktusami i innymi ciekawymi roślinkami w tym miejscu najlepiej wychodzą “tropikalne zdjęcia”. Ostatnią częścią, być może najważniejszą, tej wycieczki będzie odwiedzenie tradycyjnego baru Bodega gdzie za darmo napijesz się lokalnego hiszpańskiego winka oraz… będziesz miał nielimitowany dostęp do Sangrii.

La Siesta – Impreza na średniowiecznym zamku!

miesewal

Dwie atrakcje w jednej cenie!!! Przenieśmy się do czasów średniowiecza. Weźmiemy udział w turnieju rycerskim w średniowiecznym zamku Castel Medival. Goście zaproszeni zostaną na rycerską ucztę, napiją się wina (bez limitu), a przede wszystkim obejrzą walkę rycerską, pokaz jazdy konnej i wiele innych. Po pokazie bohaterskich wyczynów oraz zwyczajów rodem z średniowiecza, zaplanowany jest również pokaz fascynującego tańca Flamenco!!!

IMPREZY W TROPICS & MOBYS W LLORET DE MAR

img00130

Najlepsze dyskoteki w LLORET DE MA – tylko z nami najlepsi DJ & Atmosfera!!!
KARTA KLUBOWA jest ważna podczas wszystkich dni naszego pobytu w LLORET DE MAR. Karta uprawnia do wstępu do klubów MOBY’S & TROPICS. Podczas imprez w klubach będą odbywały się następujące imprezy tematyczne: WELCOME PARTY, SINGLE PARTY, RED LOVE PARTY, GRAFIT PARTY…

REJS IMPREZOWYM STATKIEM

img17214

Jest majówka 2017 – jest ciepło czyli nie może zabraknąć imprezy na statku podczas rejsu wzdłuż wybrzeża Costa Brava. Podczas rejsu przewidziane atrakcje: skoki do wody, animacje, dyskoteka na morzu, open bar na alkohol (piwo i sangria).

RED LOVE PARTY

img02944

Jest to kolejna edycja tematycznej imprezy gdzie wszyscy będą przebrani na czerwono… kolor czerwony jest kolorem namiętności i miłości… więc na pewno będzie gorącooo Nie zapomnijcie zabrać ze sobą rekwizytu w postaci czerwonych rzeczy – koszulki, swetry, maturalne podwiązki…

GRAFFITI PARTY

img10174
Jeżeli chcesz wziąć udział w tej imprezie załóż biały T-Shirt oraz zabierz ze sobą kolorowe markery. Może tej nocy zostawi Ci ktoś na Twojej koszulce swój numer pokoju lub telefonu, a sprawy na wyjeździe nabiorą całkiem innego obrotu niż planowałeś podczas pakowania się na niego…

BEACH PARTY LLORET DE MAR

Impreza beforowa w 1 z 2 barów LOCO BEACH & SURF BEACH BAR z klubową kartą zniżkową Party Camp oferującą duże zniżki na kolorowe drinki i shoty!

img03175

Video z poprzednich wyjazdów

Miejsce wyjazdu

Zakopane, Polska

NAJWAŻNIEJSZE

rano

Rozpocznij dzień od solidnego orzeźwiającego koktajlu, ponieważ codziennie czeka na Ciebie moc atrakcji !

południe
Zwiedzaj z Party Camp, zrób sobie przerwę i poopalaj się na jednej z wielu zwiedzanych lub dostępnych w okolicy plaż !
noc
Party Camp zadba aby każdy wieczór był niezapomniany i dostarczył Ci dawkę najlepszej rozrywki i nowych znajomych ! Spakuj się na wyjazd, a resztę pozostaw nam i losowi !

Copyright © Party Camp Majówka 2018, All Rights Reserveed
Opublikowane informacje, materiały, zdjęcia i ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 § 1 KC
Powered by web4pro.pl - Strony WWW Trójmiasto