MAJÓWKA 2017 W HISZPANII na COSTA BRAVA!

Zapraszamy na majówkę 2017 w Hiszpanii! Na miejscu czeka na Was wiele atrakcji! Imprezy, wycieczki, chill w hotelu i na plaży! Lloret de Mar 2017 !!!

Podczas naszej majówka na Costa Brava nie zabraknie: codziennych wspólnych wyjść na szeroką i piaszczystą plażę w Lloret de Mar! Każdej nocy wspólny before i impreza w klubach Tropics lub Mobys – to najlepsze kluby w mieście! Każdego dnia możesz uczestniczyć w wycieczkach do ciekawych i interesujących miejsc min. Barcelona i Tossa de Mar! Majówka w Lloret de Mar to świetna okazja żeby zobaczyć ciekawe i popularne miejsca, poznać setki wspanaiałych ludzi, wypocząć i posmakować imprez na wysokim europejskim poziomie! Nie zastanawiaj się i dołącz do największego europejskiego zlotu SPRING BREAK & MAJÓWKA PARTY CAMP!

UWAGA! PARTY CAMP to impreza nie tylko dla studentów! Ukończyłeś/aś 18 lat? Spełniasz wszystkie kryteria, aby jechać razem z nami! 🙂

 

PLAN MAJÓWKI PARTY CAMP w LLORET DE MAR

DZIEŃ 1 – 29 KWIETNIA – WYJAZD Z POLSKI

Nasze autokary startują z takich miast jak: Gdańsk, Warszawa, Toruń, Poznań, Wrocław, Katowice, Kraków, Łódź. Dokładną informację o godzinie wyjazdu z pozostałych miast podamy maksymalnie do 3 dni przed wyjazdem mailowo lub SMS.

podstrony-majowka-final_03 (1)

DZIEŃ 2 – 30 KWIETNIA – PRZYJAZD LLORET DE MAR

W godzinach południowych przyjazd do Lloret de Mar – słynnego kurortu na wybrzeżu COSTA BRAVA. Każdego roku przyjeżdża tutaj kilka milionów ludzi z całego świata. W mieście znajduje się ponad 100 hoteli, kilkadziesiąt pubów i dyskotek. Pięć pięknych piaszczystych plaż nagrodzonych za czystość oraz inne atrakcje. Lloret de Mar znajduje się ok. 70 kilometrów od BARCELONY.
Po krótkiej przerwie… BEACH PARTY w popularnym barze na głównej plaży Lloret de Mar. Po południu czas wolny na relaks na hotelowym basenie i odpoczynek po podróży. Wieczorem udajemy się na imprezę do DISCO TROPICS lub MOBYs.

hiszpania-2

DZIEŃ 2 – 5 – OD 30 KWIETNIA DO 3 MAJA – (4 NOCE)

Przez cały pobyt  będziemy uczestniczyć niesamowitych imprezach i atrakcjach. Podczas nocnego i dziennego programu wycieczek fakultatywnych i imprez tematycznych przewidujemy:

  • LA SIESTA – IMPREZA NA ŚREDNIOWIECZNYM ZAMKU!
  • BARCELONA PANORAMICA
  • REJS IMPREZOWYM STATKIEM
  • COSTA BRAVA
  • CLUBBING W BARCELONIE
  • STADION CAMP NOU & AQUARIUM

Ponadto przewidzieliśmy uczestnictwo w imprezach organizowanych dla ponad 2000 młodych ludzi z całej Europy w najlepszych klubach Lloret de Mar – TROPICS / MOBY’s. Oficjalne tematy przewodnie imprez to: RED LOVE PARTY, GRAFIT PARTY, SEMAFOR PARTY, EXCLUSIVE WHITE PARTY, POLISH PARTY.

hiszpan3

DZIEŃ 6 – 4 MAJA – DZIEŃ WYJAZDU

Wymeldowanie z hotelu w Lloret de Mar do 10.00. Wspólne grupowe zdjęcie, pożegnanie i powrót do Polski

podstrony-majowka-final_15 (1)

DZIEŃ 7 – 5 MAJA – PRZYJAZD DO POLSKI

Przejazd do Polski przez Francje, Niemcy. Powrót w różnych godzinach w zależności od miasta dosiadki.

Video z poprzednich wyjazdów

Miejsce wyjazdu

Lloret de Mar, Hiszpania

NAJWAŻNIEJSZE

rano

Rozpocznij dzień od solidnego orzeźwiającego koktajlu, ponieważ codziennie czeka na Ciebie moc atrakcji !

południe
Zwiedzaj z Party Camp, zrób sobie przerwę i poopalaj się na jednej z wielu zwiedzanych lub dostępnych w okolicy plaż !
noc
Party Camp zadba aby każdy wieczór był niezapomniany i dostarczył Ci dawkę najlepszej rozrywki i nowych znajomych ! Spakuj się na wyjazd, a resztę pozostaw nam i losowi !

Copyright © Party Camp Majówka 2018, All Rights Reserveed
Opublikowane informacje, materiały, zdjęcia i ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 § 1 KC
Powered by web4pro.pl - Strony WWW Trójmiasto