TRANSPORT I PORADY

podstrony-majowka2_06

AUTOKAREM

 

Autokary i kierowcy firm przewozowych posiadają licencje do transportu międzynarodowego. Zapewniamy autokary wyposażone w WC, klimatyzację oraz odtwarzacze filmów.

Trasa naszych autokarów przebiega przez następujące miejscowości: Warszawa, Łódź, Poznań, Wrocław, Katowice, Kraków, Toruń, Gdańsk.

Dojazd własny, to zawsze zniżka – 200zł

Jeżeli nie ma Twojego miasta na liście, a posiadasz grupę co najmniej 10 osób i znajduje się ono w pobliżu naszej trasy napisz do nas – bartek@partycamp.pl

Trasa może ulec zmianom w przypadku nie zebrania się min. 20 uczestników z danego miasta. Zbierz grupkę co najmniej 30 osobową i przyjedziemy w wyznaczone przez Was miejsce.


podstrony-majowka2_18

SAMOCHODEM

 

Jeżeli opuścimy nasz kraj, to dalej drogi są tylko lepsze nawet w małej Chorwacji. Wbijcie sobie w nawigacje następujący adres hotelu: Rabac bb 52210, Rabac, Croatia / Numer kontaktowy do hotelu:+385 52 862 500

 

Jeżeli znajdziecie się już w RABAĆ i nie będziecie wiedzieli jak trafić zapytajcie pierwszego lepszego miejscowego o GIRANDELLA TOURIST VILLAGE. W razie pytań dzwońcie do nas na numery podane w informatorach, które zostaną rozesłane przed samym wyjazdem.


podstrony-majowka2_15

samolotem

 

Najbliższe lotniska na których możecie wylądować wybierając się na majówkę  studencką 2015 z Party Camp. Wypożyczając samochód lub komunikacją miejską bez problemu dostaniecie się z tych miejsc do docelowej miejscowości RABAĆ.

• PULA (50 km)

• RIJEKA – KRK (110 km)

Jeżeli masz jakieś pytania i sugestie odnośnie transportu prosimy pisać na adres: bartek@partycamp.pl

Copyright © Party Camp Majówka 2018, All Rights Reserveed
Opublikowane informacje, materiały, zdjęcia i ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 § 1 KC
Powered by web4pro.pl - Strony WWW Trójmiasto