imprezy i atrakcje

PAKIET WYCIECZEK I ATRAKCJI
Specjalnie dla Was wraz z lokalnymi partnerami przygotowaliśmy ciekawe uzupełnienie planu wyjazdu o pakiet wycieczek i atrakcji fakultatywnych w skład którego wchodzą:
• Pakiet imprez w klubie na plaży i na terenie hotelu
• Wycieczka – ISTRIA TOUR czyli zwiedzanie miast:
PULA / ROVINJI / POREĆ
• Rejs imprezowym statkiem po Adriatyku
Cena pakietu wszystkich wycieczek fakultatywnych, to 60 Euro.

JEZIORA PLITWICKIE

Park Narodowy Jeziora Plitwickie to obowiązkowa wycieczka, dla osób odwiedzających Chorwację po raz pierwszy. Główną jego atrakcją jest 16 jezior połączonych 92 wodospadami. Jeziora i wodospady otoczone są gęstymi lasami bukowymi, jodłowymi i sosnowymi. Są tu też liczne jaskinie. Turkusowa woda i zielona roślinność tworzą rajski krajobraz. Jeziora podziwiać można dzięki drewnianym kładkom, rozpiętym tuż nad powierzchnią wody. W parku kursuje także prom wycieczkowy oraz kolejka elektryczna z przeszklonymi wagonami. W Parku Narodowym Jezior Plitwickich znajduje się także najwyższy wodospad Chorwacji – Wielki Wodospad, który ma około 78 metrów.
 
jeziora

REJS IMPREZOWYM STATKIEM

Jest majówka, jest ciepło, jest super towarzystwo setek osób czyli czas na jedną z najlepszych imprez Party Camp czyli imprezowy rejs wzdłuż wybrzeży Adriatyku. Podczas imprezy zagrają nasi dj, barmani będą serwowali dobre drinki, a Waszym zadaniem jest dobrze się bawić i podziwiać widoki z pokładu statku.

 

i2

RED LOVE PARTY

Jest to kolejna edycja tematycznej imprezy gdzie wszyscy będą przebrani na czerwono… kolor czerwony jest kolorem namiętności i miłości… więc na pewno będzie gorącooo Nie zapomnijcie zabrać ze sobą rekwizytu w postaci czerwonych rzeczy – koszulki, swetry, maturalne podwiązki…
 
podstrony-majowka2_16 (1)

GRAFFITI PARTY

Jeżeli chcesz wziąć udział w tej imprezie załóż biały T-Shirt oraz zabierz ze sobą kolorowe markery. Może tej nocy zostawi Ci ktoś na Twojej koszulce swój numer pokoju lub telefonu, a sprawy na wyjeździe nabiorą całkiem innego obrotu niż planowałeś podczas pakowania się na niego…
 
i4

BEACH & POOL PARTY

Całodniowa impreza na plaży i/lub basenie hotelowym! Nad samym brzegiem naszego campusu zostanie zorganizowane największe w historii wyjazdów studenckich Party Camp – Beach Party nad morzem Adriatyckim! Nie zapomnijcie zabrać ze sobą letnich strojów, klapek i ręcznika – będzie mokro i imprezowo!
 
i5

Animacje sportowe i nie tylko…

Codziennie poza planem i wycieczkami faktulatywnymi przewidujemy takie atrakcje jak:

  1. Turniej w pokera
  2. Turniej w siatkówkę
  3. Turniej w nogę
  4. Przeciąganie liny
  5. Alko-twister i Alko-chińczyk

Na terenie resortu można również: pograć w tenisa, nurkować, jeździć na nartach wodnych
Podczas atrakcji do wygrania ciekawe nagrody takie jak: koszulki, smycze, upominki %
 
atrakcje-sportowe

Video z poprzednich wyjazdów

Miejsce wyjazdu

Rabac, Chorwacja

NAJWAŻNIEJSZE

rano

Rozpocznij dzień od solidnego orzeźwiającego koktajlu, ponieważ codziennie czeka na Ciebie moc atrakcji !

południe
Zwiedzaj z Party Camp, zrób sobie przerwę i poopalaj się na jednej z wielu zwiedzanych lub dostępnych w okolicy plaż !
noc
Party Camp zadba aby każdy wieczór był niezapomniany i dostarczył Ci dawkę najlepszej rozrywki i nowych znajomych ! Spakuj się na wyjazd, a resztę pozostaw nam i losowi !

Copyright © Party Camp Majówka 2018, All Rights Reserveed
Opublikowane informacje, materiały, zdjęcia i ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 § 1 KC
Powered by web4pro.pl - Strony WWW Trójmiasto